Korduma Kippuvad Küsimused

Küsimustele vastas pikaajalise kogemusega Ultratone kehaterapeut Anu.

Milline näeb välja Ultratone kehahooldus?

Soovi korral mõõdame piirkonnad enne ja pärast paketi läbimist. Elektroodid asetame valitud piirkondadele (soovitatavalt 2-3 piirkonda, et saavutada kuuri jooksul maksimaalsed tulemused). Hoolduse käigus tunned kuidas lihased tõmbavad kokku ja lõdvestuvad bioimpulsside toimel. Tugevused reguleerime vastavalt inimese tundlikusele aga siinjuures on oluline, et lihastöö oleks intensiivne. Hooldus ei ole valulik, vajab esimesel korral lihtsalt natukene harjumist. Vastavalt valitud protseduurile kestab hooldus 30-60min. Poole tunnise hoolduse jooksul teeb lihas tööd üle 400 korra.

Kas Ultratone hooldused on ohutud?

Jah. Teaduslikult on tõestatud, et Ultratone protseduurid on inimese tervisele täiesti turvalised, vigastusteoht puudub. Kõik Ultratone programmid on välja töötatud koostöös neuroteadlastega ning protseduurid ja tehnoloogia vastab USA Toidu-ja Ravimiameti e. FDA karmidele nõuetele.

Mis on erinevus FUTURA PRO ja DREAMSHAPER™ hoolduste vahel?

DREAMSHAPER võimaldab Sulle eriti personaalse hoolduse Esimesel korral sisestame Sinu vanuse, soo, kaalu, kehatüübi, liikumisaktiivsuse seadme tarkvarasse. Valitud ilueesmärkidest (nt. naha- ja lihastoonuse parandamine, tselluliidi vähendamine, kaalu langetamine, stressi leevendamine jne.) koostab DREAMSHAPER™ täpselt Sulle vajaliku programmi, et saavutada maksimaalne tulemus. Lisaks on stimulatsioon pehmem ja mugavam, eriti sobib kui oled natukene tundlikum. Lisaks saame eri hooldusi, mis varem võisid kokku võtta ligi 2h, teha samaaegselt. Näiteks keha biostimulatsiooni ajal näo biostimulatsiooni või ultraheli jne. Soovitame kindlasti proovida mõlemat aparaati kuna paljudele sobib just FUTURA R PRO aparaat oma intensiivsete ja hästi tajutavte impulsside poolest.

Mida pean teadma enne ja pärast keha biostimulatsiooni protseduuri?

Oluline, et oled protseduurile tulles terve. Ei soovita süüa enne ja pärast kehaprotseduuri 1-2 tundi, tuleks suurendada veetarbimist ( vähemalt 2L päevas) ja jälgida toitumist. Soovitame piirata soolatud, suitsutatud, rasvaste toitude, valge jahu toodete, alkohoolsete jookide tarbimist.

Järgmisel päeval võivad lihased natukene tundlikud olla, mitte valusad (ei teki piimhapet). Samal päeval võib teha trenni aga soovitame keskenuda näiteks teistele kehapiirkondadele või teha aeroobset treeningut ( sobivad sörkjooks, ujumine, jalgrattasõit, aeroobika), et tugevdada lisaks südant ja kopse. Oluline, et kuulaksid oma keha!

Kui kiirelt on näha esimesi tulemusi?

Juba peale esimest protseduuri on enesetunne hea. Võid tunda küll lihasväsimust aga samas energia suurenemist. Ainevahetus on tööle pandud ning üleliigne vedelik kehast eemaldatud, siit võib tulla ka esmane kaalukadu. Iga järgneva hooldusega paraneb lihastunnetus ja nahatoonus. Esimesed püsivad mõõdetavad tulemused peaksid näha olema peale 6-ndat protseduuri.

Kui kaua tulemused püsivad?

See oleneb sinust ja sinu elustiilist. Sarnaselt aktiivsele lihastreeningule sõltub ka siin tulemus hoolduse sagedusest ja intensiivsusest. Efektiivne kuur peaks koosnema vähemalt 12 protseduurist ning 2-st kuni 3-st külastuskorrast nädalas. Kui liigud vähe, siis peaks efekti säilitamiseks jätkama regulaarsete protseduuridega vähemalt 1x nädalas. Kui oled aktiivne ja tervislike eluviisidega soovitame järelhooldust 1x kuus (nt. 60min) või 1 intensiivkuur aastas.

Kas esineb vastunäidustusi?

Aparaadihooldusi soovitatakse vältida või arstiga eelnevalt nõu pidada juhul, kui on kõrge vererõhk, epilepsia, südamestimulaator, neeruhaigused, kasvajad, tromboosioht. Hoolduseid ei tee ka ägedas perioodis üldhaiguste (nohu, köha,palavik) või ägenenud krooniliste haiguste korral.

Millal võin alustada Ultratone protseduuridega peale sünnitust ja kas hooldust saab teha imetamise ajal?

Protseduuridele ootame sind kui oled sünnitusjärgses kontrollis käinud (ei esine vereeritust). Keisrilõikest peab olema möödas 4 kuud. Ultratone biostimulatsiooni hooldusele võib tulla ka imetamise ajal.  Ultraheli protseduuriga kõhu piirkonnale ootame kuni sünnitusest on möödunud 6 kuud ja kui enam ei imeta. Reite ja tuhara piirkonnale, imetamise ajal, ultraheli piirangu ei ole.

Mitu ultrahelihooldust peaksin tegema?

Naha paranemine on näha juba peale esimest protseduuri. Soovitame, olenevalt piirkonnast, minimaalselt 6 hooldust, ideaalis 12x, sagedusega 2-3x nädalas. Näopiirkonna ultraheli teeme 1x nädalas, max 12x. Kui oled läbinud ultraheli intensiivkuuri, siis tuleb paus 2- 2,5 kuud, sest nahas jätkuvad uuenemis ja paranemisprotsessid.

Mida annab juurde Ultratone kui käin niigi 3x nädalas trennis?

Ultraton võimaldab probleemsel piirkonnal kiiremini n.ö. järgi tulla. Rasvkoe vähenemise mehhanism on sarnane aktiivsele lihastreeningule, kuid seda on lihastimulatsiooni korral võimalik lokaliseerida probleemsetesse kehapiirkondadesse. Juba hoolduse algusest peale rakendatakse töösse antud piirkonna kõik lihasgrupid, tavatrennis pead sa tegema aga erinevaid harjutusi erinevatele lihasgruppidele. Seega , koos Ultatonega , on võimalik lühema aja jooksul oma seatud eesmärgid saavutada.

Kas Ultratone keha biostimulatsiooni saab teha menstruatsiooni ajal ?

Menstruatsioon ei ole vastunäidustatud aga kui sul esineb valu või ebamugavustunnet esimestel päevadel, siis saame hooldust teha näiteks teistele kehapiirkondadele. Arvestada võib, et protseduur võib suurendada vereloovutust ja võid olla tavapärasest natukene tundlikum.

Kas Ultratone näohooldused aitavad vähendada n.ö. “topeltlõuga”?

Topeltlõua tekkimise peamiseks põhjuseks on vähene hooldamatus 80% ja 20% pärilikkus, kaalutõus, kiire kaalulangus, halb rüht, kaela anatoomiline nõrkus, valed tööasendid, suitsetamine jne., mille tulemuseks on kuiv nahk, topeltlõug, naha lõtvus, pindmised ja sügavad kortsud. Soovitame biostimulatsiooni Lux hooldust. Biostimulatsioon pinguldab lihaseid ja toniseerib nahka, lõuajoon muutub taas teravamaks, näokontuur paraneb ning ultraheli on vananemisvastase toimega.

Kas 2x kiirsalenemis protseduuri 60min tähendab 2 numbrit väiksemasse kleiti mahtumist?

Kiirsalenemine on Ultratone efekthooldus, mis võimaldab 60min jooksul näha kohest sentimeetrite vähenemist. See tuleb sellest, et rasvkude surutakse kokku, üleliigne vedelik väljutatakse kehast, lihased pingulduvad maksimaalselt ning keha võtab lihaste järgi kuju. Tekib tõstetud ja toonuses efekt. (Hea hooldus enne tähtsat sündmust). Kaotatud sentimeetrid taasuvad järgmiseks päevaks. Kuna programm on tugev ja koormab organismi, siis teeme seda ainult 1x nädalas. Selleks, et ümbermõõdud väheneksid rasvkoe arvelt ja tekiksid püsivad tulemused, tuleks hooldustes käija regulaarselt 30-ne minutilistes protseduurides 2-3x nädalas.

Kas Ultratone hooldused sobivad ka meestele?

Kõik näo ja kehahooldused sobivad ka meestele. Ultratone koostab individuaalse programmi võttes lisaks arvesse ka kehatüüpi ja sugu. Nimelt naistel ja meestel ladestub rasv erinevatesse kehapiirkondadesse. Biostimulatsioon koos ultraheliga aitab meestel näiteks võidelda vistseraalse ehk organite ümber koguneva rasvkoega, samas treenida käe-, rinnalihaseid.