Elementor #33

Uue põlvkonna kontrollitud nahauuenduse hooldused

PHFORMULA HAPPEHOOLDUSED

pHformula on innovatiivne farmatseutilis-kosmeetiline nahahooldussari, mis pakub klassikalisest näohooldusest radikaalsemaid lahendusi, kuid on seejuures äärmiselt nahasõbralik. Tegemist on kaasaegse nn kontrollitud keemilise naha uuendamisega ehk keemilise koorimisega, kasutades selleks erinevaid happeid.

Phformulal on kiirete tulemustega keemilised koorimised ehk happehooldused igaks aastaajaks erinevate nahaprobleemide leevendamiseks. Kui mure näonahaga tundub ületamatu ja iseseisvalt koduste vahenditega nahaga seonduvatele muredele lahendusi ei leia, siis olete alati oodatud meie nahaterapeut Pireti juurde, et ühiselt oodatud tulemusteni jõuda.

Phformula nahauuendushooldused pakuvad edukalt lahendusi sellistele nahaprobleemidele nagu vananemine (kuivus, tuhm jume, ebatasane pind, kortsud), hüperpigmentatsioon (melasma, lentigo, hüperpigmentatsioon), akne ja krooniline punetus ehk rosaatsea.

MIS TEEB PHFORMULA ERILISEKS?

Kontrollitud keemilise nahauuenduse mõju on tavapärasest happekoorimisest täiesti erinev. Kui tavahappekoorimine põhjustab peamiselt nahakihtide eraldumist, siis kontrollitud nahauuendus kiirendab aktiivselt rakkude uuendamise protsessi erinevates nahakihtides, seejuures säilitades naha välimist struktuuri ja vähendades samas traumasid ja pindmist nahaärritust. Enamasti ei teki hoolduse järgselt tugevat nahaketendust, mis varasemate happehooldustega kaasas käis.

Phformula nahauuenduse protseduurid ei tekita põletust, tugevat koorumist ega vaja pikka taastusperioodi- see tähendab, et happehoolduse järgselt ei ole vaja peituda koduseinte vahele mao kombel nahka kooruma.

HOOLDUSKUUR

Vastavalt kliendi individuaalsele naha seisukorrale soovitab kosmeetik mitu hooldust ja missuguse intensiivsusega on vaja läbi viia ning kuidas hoolitseda naha eest koduste vahenditega järgmised 2 nädalat. Keskmise intensiivsusega hoolduste kuur on tavaliselt 4-8 hooldust 10-21 päevase vahega. Päevitamine on vastunäidustatud nii kuuri ajal kui ka 10 päeva enne hoolduskuuri.

Protonpeniga teostatav mikro- ja nanonõelumiseprotseduur

pHformula Protonpen töötab koos meie kontrollitud prootonite vabastamise süsteemiga, mis võimaldab erinevate nahaprobleemide, sealhulgas hüperpigmentatsiooni, akne ja tundliku naha restruktureerimist ja taastamist.

See nahauuendushooldus on efektiivne järgnevate sümptomite puhul:

 • Toetab kollageeni- ja elastiinitootmist

 • Aitab nahka noorendada

 • Parandab naha üldist tekstuuri ja pigmentatsiooni

 • Vähendab miimikakurde ja kortse

 • Parandab aknearmide, sügavate armide ja venitusarmide väljanägemist

 • Ahendab poore

 • Parandab toodete nahakaudset imendumist

A.C. NAHAUUENDUSPROTSEDUUR – probleemse ja aknele kalduva naha raviv nahauuendushooldus

pHformula A.C. lahustes olevate toimeainete ainulaadne kombinatsioon on spetsiaalselt välja töötatud selleks, et kontrollida ja pidurdada peamisi aknet soodustavaid põhjustajaid, et tagada tõhus põletiku- ja mikroobivastane toime, reguleerida rasueritust ning ennetada pooride ummistumist. Aitab saavutada puhta, ebatasasustest vaba naha, tervikliku nahastruktuuri ning sileda nahapinna.

A.G.E. NAHAUUENDUSPROTSEDUUR – kõiki vananemise ilminguid korrigeeriv ning nooruslikku välimust taastav

pHformula A.G.E. lahused on aktiivsed ja professionaalsed nahauuenduslahendused, mis on spetsiaalselt  väljatöötatud kõrgtasemeliste vananemisvastaste nahauuendusprotseduuride läbiviimiseks, et elimineerida sellised vananemisilmingud nagu:

 • fotovananemine, 

 • pigmendimuutused, 

 • tuhm ja väsinud nahk, 

 • pindmised ja keskmised miimikakortsud

C.R. NAHAUUENDUSPROTSEDUUR – naha punetust, tundlikkust taandav ning kroonilist punetust raviv nahauuendushooldus

pHformula CR1 complex on aktiivne ja tõhus kompleks kroonilise punetuse ja rosaatseale kalduva naha raviks ja hoolduseks. Selle kompleksi tõhus valem omab võimsat põletiku- ja mikroobivastast toimet ning kiirendab aktiivselt naha restruktueerimist, tugevdades naha kaitsebarjääri ja tõstes selle taluvusvõimet.

Hoolduskuur aitab tõhusalt vähendada punetust, ärritust, õhetust ning tundlikkust.

M.E.L.A. NAHAUUENDUSPROTSEDUUR – hüperpigmentatsiooni tõhusalt pleegitav ning jumet ühtlustav nahauuendushooldus

pHFormula MELA powerclay™ savi on aktiivne ja ainulaadne professionaalne nahauuendusvalem, mis tõhusalt pärsib üleliigse melaniini kogunemist ning kiirendab nahauuenemisprotsessi, tagades ühtlase jume ning tervikliku kaitsebarjääri.

Tänu selle uuenduslikule ja äärmiselt tõhusale toimele saavutatakse märkimisväärseid ning silmnähtavaid tulemusi minimaalse riskiga.

V.I.T.A.C. NAHAUUENDUSPROTSEDUUR – nahka kirgastav ja sära andev hooldus

pHformula V.I.T.A.C. nahka kirgastav süsteem sisaldab ainulaadset toimeainete kombinatsiooni, mis täiustab teiste pHformula nahauuendusprotseduuride tulemusi. Kahest tootest koosnev unikaalne säraandev kokteil on asendamatu hooldus aastaaegade vahetusel, väsinud ja hooldamata naha puhul. Hooldus mõjub tugeva antioksüdandina, kaitstes nahka kahjulike välismõjude eest ning ennetades fotovananemist ja pigmentatsiooni teket.